Nepravidelný úklid

Kromě klasického úklidu, který si mnohé firmy řeší vlastními zdroji, jsou občas nezbytné jednorázové úklidové a čistící práce, na které běžné metody a vybavení nestačí. I s tím vám dokážeme pomoci.

Jaké služby zajišťujeme v rámci nepravidelného úklidu?

Slouží především k odstranění nečistot, které vnikly hluboko do struktury kamene. Mytí navrací vzhled novosti, vyplavuje a odsává nečistoty a při jeho aplikaci dochází rovněž k odmašťování. Navíc pomáhá odstranit zbylé cementové nánosy po rekonstrukčních a stavebních pracích. Aplikuje se před dalšími zásadními ošetřeními kamene jako jsou impregnace a krystalizace.

Impregnace zaručuje dlouhodobou ochranu proti vodě, olejům a dalším agresivním látkám. Přestože zabraňuje pronikání nežádoucích látek do vnitřní struktury, umožňuje tzv. „dýchání“ kamene, to znamená propouštění vodních par. Impregnace chrání kámen před povětrnostními vlivy, nečistotami a také usnadňuje další údržbu aniž by měnila jeho vzhled.

Jedná se o jeden z nejefektivnějších a nejtrvalejších způsobů renovace kamene. Aplikuje se vždy po hloubkovém mytí podlahy, případně po provedení broušení a impregnaci. Zvyšuje odolnost kamene proti mechanickému opotřebení, vodě, nečistotám a obnovuje původní vzhled a lesk.

Aplikování polymerů uzavírá povrchové póry kamene, čímž snižuje ošlap, chrání proti otěru, oživuje barvu, působí vodoodpudivě, zvyšuje lesk, zamezuje pronikání nečistot a celkově tak usnadňuje běžnou denní údržbu.

Účelem ochrany je zamezení nežádoucím nápisům. Usnadňuje a umožňuje kvalitní čištění, neporušuje strukturu kamene a chrání jej před vodou. Aplikuje se pro obklady z přírodního i umělého kamene a neglazované keramiky.

Profesionalita a spolehlivost

Na trhu úklidových služeb působíme již od roku 1992. Důkazem naší vysoké úrovně služeb je i to, že jsme již od roku 2012 držiteli certifikátů ISO 9001 : 2008 a ISO 14001 : 2004. Zkrátka v oblasti úklidu se nebojíme ani těch největších výzev. Fungujeme po celé České republice od Aše po Jablůnkov.

 

Mgr. Martina Tarantová, vedoucí OC a DS a sociální pracovnice

JIHOMĚSTSKÁ SOCIÁLNÍ A.S.

„Firma Clean International s.r.o. provádí v našem domově pro seniory a ošetřovatelském centru úklid již delší čas. S úklidem jsme spokojeni. Pracovnice firmy, která úklid vykonává je příjemná, pokud dojde k mimořádné události, ja ochotná ji ihned řešit. Přístup firmy je vstřícný.“

Ing. Ivo Krajíček, ředitel SOUO

STŘEDNÍ ODBORNÉ UČILIŠTĚ OBCHODNÍ V PRAZE 2

„Úklidová firma Clean International s.r.o. provádí na naší škole pravidelný denní úklid. V náročném provozu školy poskytuje služby na velmi dobré úrovni a k naprosté spokojenosti vedení školy. Mimořádné práce zajišťuje rychle a svědomitě. Služby firmy Clean International s.r.o. můžeme doporučit.“

Mgr. Renata Pauchová, ředitelka školy

GYMNÁZIUM CHRISTIANA DOPPLERA

„Úklidová firma Clean International s.r.o. provádí na naší škole úklid od května roku 2011. V náročném provozu školy poskytuje služby na velmi dobré úrovni a k naprosté spokojenosti vedení školy. Rychle a svědomitě zajišťuje požadavky na mimořádné práce.“

Ing. Lubomír Vacek, Plant Manager

DONALDSON INDUSTRIAL CR-KONCERN S.R.O.

“Firma Clean International, spol. s r.o. provádí v objektu pravidelný denní úklid od roku 2006. Poskytuje nám komplexní úklidové služby administrativních i výrobních ploch. S kvalitou a celkovým zabezpečením prováděných služeb jsme plně spokojeni. Pracovníci firmy CLEAN jsou otevřeni procesu neustálého zlepšování a aktivně na něm spolupracují. Spolupráci s firmou CLEAN můžeme doporučit i dalším zájemcům o zabezpečování úklidových služeb.”

cs_CZČeština