O nás

Úklid je jedna ze starostí, kterou musí řešit každá firma. V mnoha oborech na něj kladou vysoké nároky hygienické normy. Platí zároveň, že čistota firmy je její vizitkou. A proto jsme tu my.

Poskytujeme profesionální úklidové služby pro střední a velké společnosti po celé České republice. Jsme schopni provádět pravidelný úklid, stejně jako pomoci s jednorázovými úklidovými pracemi. Díky nejmodernějším technologiím strojového čištění dokážeme firmám pomoci i s problémy, které se na první pohled zdály neřešitelné.

Profesionalita a spolehlivost

O naší profesionalitě úklidových služeb svědčí i fakt, že jsme již od roku 2012 držiteli certifikátů ISO 9001 : 2008 a ISO 14001 : 2004.

Profesionální přístup již od roku 1992

Do úklidových služeb jsme se vrhli již v roce 1992. A za tu dobu jsme nasbírali opravdu cenné zkušenosti, díky kterým dokážeme naším klientům zaručit absolutní profesionalitu. Mezi naše klienty patří obchodní centra, průmyslové objekty, administrativní budovy, školy a nemocnice.

 

Mgr. Martina Tarantová, vedoucí OC a DS a sociální pracovnice

JIHOMĚSTSKÁ SOCIÁLNÍ A.S.

„Firma Clean International s.r.o. provádí v našem domově pro seniory a ošetřovatelském centru úklid již delší čas. S úklidem jsme spokojeni. Pracovnice firmy, která úklid vykonává je příjemná, pokud dojde k mimořádné události, ja ochotná ji ihned řešit. Přístup firmy je vstřícný.“

Ing. Ivo Krajíček, ředitel SOUO

STŘEDNÍ ODBORNÉ UČILIŠTĚ OBCHODNÍ V PRAZE 2

„Úklidová firma Clean International s.r.o. provádí na naší škole pravidelný denní úklid. V náročném provozu školy poskytuje služby na velmi dobré úrovni a k naprosté spokojenosti vedení školy. Mimořádné práce zajišťuje rychle a svědomitě. Služby firmy Clean International s.r.o. můžeme doporučit.“

Mgr. Renata Pauchová, ředitelka školy

GYMNÁZIUM CHRISTIANA DOPPLERA

„Úklidová firma Clean International s.r.o. provádí na naší škole úklid od května roku 2011. V náročném provozu školy poskytuje služby na velmi dobré úrovni a k naprosté spokojenosti vedení školy. Rychle a svědomitě zajišťuje požadavky na mimořádné práce.“

Ing. Lubomír Vacek, Plant Manager

DONALDSON INDUSTRIAL CR-KONCERN S.R.O.

“Firma Clean International, spol. s r.o. provádí v objektu pravidelný denní úklid od roku 2006. Poskytuje nám komplexní úklidové služby administrativních i výrobních ploch. S kvalitou a celkovým zabezpečením prováděných služeb jsme plně spokojeni. Pracovníci firmy CLEAN jsou otevřeni procesu neustálého zlepšování a aktivně na něm spolupracují. Spolupráci s firmou CLEAN můžeme doporučit i dalším zájemcům o zabezpečování úklidových služeb.”

cs_CZČeština